Inne

Narty i rowery to nie jedyne elementy sprzętu turystyczno-rekreacyjnego , które można przewozić na bagażnikach samochodowych.  

Deski surfingowe i windsurfingowe, kajaki, lekkie łódki  - dla nich również skonstruowano funkcjonalne i bezpieczne uchwyty mocowane na bagażnikach bazowych.

Nie brak również akcesoriów do transportu drabin, prętów, lekkich rur z tworzyw, drewna i tym podobnych sprzętów.   Wszyscy profesjonaliści wykorzystujący samochody dostawcze do 3,5 tony znajdą  u nas bagażniki i akcesoria pozwalające przewozić ładunki ponadgabarytowe.   

NOWOŚĆ:   Oferujemy profesjonalne platformy bagażowe, z burtami, o udźwigach do 200 kg, z pełną gama takich akcesoriów jak: podest do chodzenia, rolka do załadunku dłużyc, drabina do wejścia na auto.  Producentem jest firma hiszpańsa CRUZBER - lider w tym elemencie.  Produkty są najwyższej jakości, przenaczone są do znakomitej większości samochodów dostawczych.

 

Organizacja wnętrza samochodu – firma THULE wprowadza zestaw „organizerów” w zróżnicowanych kształtach i wymiarach, wykonanych z bardzo odpornych materiałów.

Dzięki nim można w prosty sposób utrzymywać wnętrze samochodu w miłym dla oka, i jakże praktycznym porządku, a znalezienie potrzebnych drobiazgów stanie się dziecinnie łatwe.