Boxy

Boksy (boxy, kufry) dachowe cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością – oferują bowiem naprawdę dużą przestrzeń do przewozu różnorodnego bagażu.  Począwszy od nart i innego sprzętu narciarskiego, ekwipunku biwakowego, plażowego czy turystycznego, po towary przemysłowe i wyposażenie zawodowe  -  wszystko można zapakować do jednego z kufrów oferowanych w wielu rozmiarach przez wyspecjalizowanych producentów.

Tak jak w pozostałych dziedzinach, jakość , trwałość i niezawodność boksów są ściśle związane z ich ceną.   Firma THULE wprowadziła jednak kilka tzw. linii po to , aby klienci mogli cieszyć się znakomitą jakością , za rozsądną cenę.

Linia Pacific – linia bazowa

Linia Atlantis – linia średnia

Linia Dynamic -  linia topowa

Model Excellence – ukoronowanie oferty.

Mimo różnic w udźwigu, wyglądzie zewnętrznym, wykończeniu powłoki czy też elementów mocujących, każdy z boksów THULE oferuje niezawodność potwierdzoną 5-cio letnią gwarancją.  

Alternatywą dla boksów THULE SA bez wątpienia produkty firmy Junior z Włoch, oferowane na rynku polskim pod logiem TAURUS.  Boksy TAURUS , zaprojektowane przez włoskich stylistów wyróżniają się efektownymi sylwetkami.

BOX Altro grey met

Ich niewątpliwą zaletą są umiarkowane ceny oraz jakość  nie budząca zastrzeżeń.Objęte są gwarancją na 1 rok. Przykładem może być boks XTREME 400 – jeden z najczęściej kupowanych kufrów dachowych.    

              

 

 

 

 

W ofercie posiadamy boksy firm THULE, MONT BLANC, JUNIOR i KAMEI.

Przestrzeń ładunkowa kufra dachowego może być wykorzystana w sposób dowolny, ale firm THULE wprowadziła do oferty linię toreb, które pomagają użytkownikowi uporządkować tę przestrzeń.  Jeśli nie przewozimy nart lub innych elementów wypełniających cała długość boksa, można bardzo efektywnie wykorzystać pozostałą część komory wstawiając jedną lub więcej toreb i zapakować do nich drobne przedmioty, mokre ubrania lub rzeczy powodujące hałas lub mogące uszkodzić powłokę kufra lub inny bagaż.

Patrz inne.